Kedim Yediği Mamayı Kusuyor

Sueda1234

Merhaba arkadaşlar kedim mamasını yiyor yemek istiyor iştahlı bir şekilde yiyo hemde ama ardı sıra mamasını kusuyor olduşu gibi mama çıkıyo geri neden olabilir cevaplarsanız sevinirim

4 CEVAP

Palyaco

Hızlı yemesini engelleyin yavaş yavaş verin mamasını yada sindirim yolları için mama alın

HepsiPati

Çözüm bulabildiniz mi?

Anonymus985465

Birşey yutmuş/Bağırsak tıkanıklığı/kabızlık sorunu olabilir.
Ayrıca mide/yemek borusunda rahatsızlığı olabilir.
Her halükarda ilk etapta bir röntgen çektirmelisiniz.
Petlebi Blog'da kusma ile ilgili ayrıntılı bilgiye de ulaşabilirsiniz.

Sueda1234

Evet galiba midesini üşütmüş antibiyotik kullandık üç gün geçti çok şükür