Kedim Geceleri Uyutmuyor.

Mayask

Merhabalar kedimin normalde hiç sesi çıkmaz ve çok hareketli bir kedi değildir. Akşam saat 23.00 civarı uyuyorum fakat ben yatağa geçtiğim andan itibaren hem sürekli ağlar gibi miyavlayıp hemde sürekli koşuşturıp perdelere vuruyor gürültü yapıyor. 1 haftadır uyku uyuyamıyoruz. Sebebi nedir veya ne yapabiliriz ?

4 CEVAP

Betrayal

Gündüz yorabilirsiniz biraz veya yatmadan önce enerjisini atacak şeyler yapabilirsiniz

tengrist

Kedinizin kızgınlıkta olmadığını varsayıyorum gün içerisinde en azından bir saatinizi ona ayırıp güzelce tarayıp oyunlar oynayarak enerjisini atar ve akşam da karnını doyurursanız gece boyu mışıl mışıl uyur. En azından uyanık olsa da duvardan duvara zıplayıp sizi uyandırmaz.

Mayask

Biz çalışıyoruz eşimle. Sabah 9 dan akşam 6 ya kadar yalnız kalıyor. Eve girdiğimiz andan itibaren sürekli onunla ilgileniyoruz zaten dün fazlasıyla yordum hatta oynarken ellerimi çizdi baya yorgundu uyukluyordu oturdugu yerde. Biz yatınca hareketlendi.

Mia0

Sende onu gündüz uyutma ki gece ikinizde rahat rahat uyuyabilin🤣