Kedim Bana Bakıp Koşarak Kaçıyor

Fttmgll

Kedim 4 aylık british bana iki metre uzaktan bakıyor benim ona bakmamı bekleyene kadar ben ona bakınca kuyrugunu yana doğru yatırıp koşa koşa gidiyor oyun gibi geliyor bana ama başka bi sebebi var mıdır sizin başınıza geldi mi böyle bişey

9 CEVAP

Ezgi271

Benimde scottish kedim vardi o da benden kaciyordu. Galiba cons kedilerde boyle degisik seyler var

Ezgi271

Benimde scottish kedim vardi o da benden kaciyordu. Galiba cons kedilerde boyle degisik seyler var

Ezgi271

Benimde scottish kedim vardi o da benden kaciyordu. Galiba cons kedilerde boyle degisik seyler var

mybabymars

Oyun olabilir bizimki de british bayılıyor saklambaç oynamaya koşunca peşimizden koşmayı vs çok seviyor

Coconutbey

Benim kedim de benden kaçarak oyun oynamayı seviyor endişe etmeyin :)

rabia9667

Benim kedim sarman ve oda benden kaçae sık sık bilerek yapıyor oyun haline getirmek için sonra birlikte evin içinde koştura koştura oyun oynuyoruz :)

Balimlilac

oyun yapıyor.

Foner

Aa benim kedim de öyle yapıyor 😂😂😂 ben de benim kedimde sıkıntı var sanıyordum 😂😂 e normal o zaman 😂😂😂

Foner

Aa benim kedim de öyle yapıyor 😂😂😂 ben de benim kedimde sıkıntı var sanıyordum 😂😂 e normal o zaman 😂😂😂