Kedi Mama Önerisi???

Elala

Kedim 6 buçuk aylık, erkek. Kısırlaştırmayı düşünüyorum, vitamin değeri yüksek bir mama istiyorum 10 kilo şeklinde. Lakin pro plan, royal canin vs vs mamaların fiyatları bize çok fazla geliyor. Hem kaliteli hem ucuz bir mama önerir misiniz lütfeenn. Teşekkürler.

5 CEVAP

fatih530

Royal canin kitten 10 kg fiyatları uygun değil mi

Carni life kullanıyorum memnunum

KimJeongguk

Malasef kaliteli ama ucuz mama diye bir şey kalmadı saçma sapan içerikli mamaların bile fiyatı gereksiz arşa çıktı. Mamayı 10-12-15kg şeklinde alırsanız kilosu daha uyguna geliyor ve 5 ay civarı gidiyor mama en az. Size N&D ve Hill's önerebilirim sadece kullanıp memnun kaldığım markalar ikiside.

Anonymus985465

Bozita, Josera, Sanabelle

Kokomina

Uzun süre brüt care kullanıp kokusuydu yumuşak kakaydı uğraşmaktan bıkıp royal canine döndük nd ye dönecek gücüm yok ama yukarıda da yazıldığı gibi hem iyi hem uygun diye mama kalmadı