Kedi Kumu Tozsuz

kirke

kedim oksurmeye basladi ve kumundan kaynakli oldugunu dusunyyorum onerebikecegibiz tozsuz iyi bi kum markasi var mi

3 CEVAP

Mennuse

Merhaba, çok pahalı olsa da en iyi kum markasının Ever Clean Bu markanın kokusuz çeşitlerini kullanıyorum ve çok memnunum Kesinlikle toz yok Daha makul fiyatta Lindocat olabilir ama hafifte olsa toz kalkıyor

dumanvecasper

Feles veya Bastet. İkiside aynı firmanin Bastet bozmuş diye duydum onun için bir daha almadım ama şuanda feles kullanıyorum 0 toz sadece sonlarına dogru biraz tozlanma oluyor o kadar

Ahudr

Sandy de guzel tozsuz