Kedim Sürekli Çıkıp Gezmek İstiyor. Çıkarmadığımız Zamanda Bağırarak Evde Dolaşıyor. Ne Yapacağımızı

Bsrdr6

Dışarı çıkmayı çok seviyor ama bunu hep sabah erken saatlerde istiyor. Hareketleri bir kediden daha çok köpek gibi.

7 CEVAP

septikbaykus

yanlışlıkla kedi doğmuş galiba sizinki :)

Bsrdr6

Sanırım öyle :)

septikbaykus

Çakır durmaz yerinde gözlerinden belli ^^

Selma_

Benimkilerde 2 adet :) beraber geçiniyorlar dışarısı umurlarinda bile değil . Bazen ben çıkartmak istiyorum dolaşsin diye fakat tırnak gücünü kullanıp kaçmaya çalışıyor ;) ve başarıyorlar da

Selma_

Dışarıyı hiç sevmiyorlar . Galiba bizimkiler uyku düşkünü oluyor

yasement

Bizimki de oyleydi bakalim bu yaz da oyle mi olucak.d ben kisirlastirmayi dusunuyorum yaz basinda

lamiaaslan123

kedi tasması takıp gezdirebilirsiniz.