Arkadaslar Bunlar Pire Yumurtasımı ?

Smt01

Arkadaşlar merhaba kedimi sahipleneli 3 hafta oldu kedim 2.5 aylık. İlk aldığımda karabiber taneleri vardı tüylerinde. Geçen hafta iç dış ve karma aşısını oldu. Toplam 5-6 pire ölüsü çıktı tüyünden aşılardan sonra. Ama tüylerindeki bu şeyler geçmiyor ve evede dökülmüş. Bunlar nedir ve ne yapmak lazım yardımcı olurmusunuz

2 CEVAP

Fttmgll

Benziyor gibi sık pire taragı ile tarayın

Bunlar pire dışkısı yani büyük pirelerin bıraktığı. Yumurtaları beyaz ve görünmez oluyor diye biliyorum. Yanlış biliyorsam lütfen beni de biri aydınlatsın.