Kısır Kedim İçin En İyi Mama Hangisi?

neledrak

1 yaşında erkek kısır kedim var.Maddi durumumuz kötü o yüzden biraz uygun fiyatlı mama tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

1 CEVAP

Kedimekim

Sanabelle kısırlaştırılmış kedi mamasını önerebilirim. Kalite standartlarını belirten hem AAFCO hem de FEDIAF patentlerine sahiptir. Protein oranı azaltılıp daha yararlı olan taurin’in miktarı arttırılmış, içerisinde neredeyse hiç kimyasal ve tahıl bulundurmuyor. Ayrıca tokluk sağlayıp aşırı kilo almalarını engelliyor.