Kedimin Gözü

Nazlisss

Kedimin gözleri son zamanda böyle olmaya başladı yaşayan var mı geçici Bi durum mu anlayamadım

4 CEVAP

Balimlilac

Fotoğrafta pek bir şey gözükmüyor ama ne var ki gözünde...

aslihan_e

Perdeleri mi ortaya çıktı? İç parazit olabilir veya viral enfeksiyon geliştirmiş olabilir, bağışıklığı düşmüş bir şekilde. İmkanınız varsa beklemeden veteriner kontrolüne götürün derim. Son iki ay içinde iç parazit tedavisi olmadıysa yapılmalı.

Fttmgll

Merhabalar benim british cinsi kedimin de önce sol gözünde çapak akıntı olmaya başladı gözü küçülüyordu vete sordugumda alkolsuz temizleme solüsyonu ile temizlememi istemişti hergün iki üç kere sildim belki daha fazla sonrasında düzeldi . Resimden pek bişey anlaşılmıyor ben göz akıntısı gibi gördüğüm için söylüyorum bunları
Temiz bir pamuk ile ya suyla ıslatın yada alkolsuz solüsyonla içten dışa doğru temizleyin

HaydutveNazli

Üçüncü göz galiba benim kedimin de oldu hemogram istediler ben kediyi kutuya koyup götüremedim ama kahroldum üzüntüden şimdi biraz geçti düzeldi gibi görünüyor