Kedimin Tüylerinin Rengi Değişti

Fttmgll

Arkadaşlar kedimin tüylerinin rengi değişti normalde daha açık renkti . Aldıgımda 3.5 aylıkken yani şuan 4.5 aylık falan ama rengi koyu koyu oldu normal midir ben beyaz halini daha çok beğenmiştim yaa kara kız oldu resmen :(

5 CEVAP

tengrist

Biz de derdimiz var sanıyoruz.

Pamres

Normal. Ama bunu dert etmeyin, onu sevmeye devam edin ☺️

KimJeongguk

Kediniz Tabby bir kedi. Tabby, Shaded ve Point kedilerin vücudunda bulunan koyu renk tüyler büyüdükçe fazlalaşır ve kedinin rengi koyulaşır.

Fttmgll

Arkadaşlar kedimi sevmiyorum demedim , beyaz halini daha çok beğendim şimdi kara kız oldu dedim ben hala ve hala onu çok seviyorum bu kadar yanlış anlamamıza gerek yoktu. Ben büyüdükçe tüyleri koyulaşıyor mu sizde de oldu mu bu durum demek istemiştim

Fttmgll

Kimjeongguk
Teşekkür ederim :)