Kedi Kumu Hakkında

sizin kullanıpta memnun olduğunuz kedi kumları varsa onerir misiniz gerek koku gerek topaklanma bakımından
güzel bir kum almak istiyorum fakat hesaplı da olsun istiyorum

10 CEVAP

Astrea89

********* nın ince taneli kokusuz olanı kullandım önce.. Memnun kaldım.. Sonra kalın taneli pudra kokuluyu denedim ama kürekten geçmedi taneler.. Delikleri kestim ama bu sefer de kirli kum büyük deliklerden temiz kuma döküldü.. Bir sonraki siparişte ince taneli alacağım.. 20 kilosu 33 tl gibi bir şeydi ince tanelinin ve 3 ay kadar bir sürede bitti 20 kilo..

Bazı kumlar idrarla temas sonucu balçık gibi oluyor, şimdi en son çare Akkum markasından kum aldık bakalım deniyoruz şimdilik bir sorun yok diyebilirim, kullanmak isterseniz tavsiye edebilirim

eccakir

********* ince taneli kullanıyoruz 20 litre 32 lira olması lazım. Kokuyu iyi hapsediyor ve iyi topaklanıyor. Kalın tanelisinide kullandık çok tozudu ve kokuluydu kokusu çok yoğundu beğenmedik. Daha iyi olan kumlarda vardır ama şimdilik bunu kullanıyoruz :)

ZeynepMia

sanicat sabunlu antibakteriyel kedi kumu en iyisi kulaklıklarım arasonda 10 kg si 25 TL

bir de yavru kediler yada yetişkinler için farkediyor mu

Brnylmz

Bentonit Kedi Kumu-Kalın Taneli kullanıyoruz biz kokusu da iyi topaklanması da, biz memnunuz

Brnylmz

her kedi için aynı yani yavru veya yetişkin ayrımı yok

hmm anladım teşekkürler:)

Kedimekim

Ben hep Vancat ince taneli kullandım topaklanması ve koku sorunu yok en son 20 kg'ını 35 tl'ye aldım. tek sorun toz cıkarıyor olması. Hatta gecen burda anket yapmıştım coğunluk Vancat dedi. Herhalde tozsuz bir kum yok. Varsa da ben bulamadım.

serot10in

tozsuz kum diye satılanların hepsinde toz var ya da bana tozsuzu denk gelmedi.koku hapsetme özelliği için sanicat active önermişlerdi ama berbat bir koku yayıyor vancat ve proline uygun fiyatlı ve kokuyu iyi hapsediyor akkumda kullandım oda iyi diyebilirim ve son olarak maddi olarak uygun geliyorsa eğer bu işin kralı ever clean dır ama fiyat biraz yüksek tabi.