Numune Mama Direkt Verilebilirmi?

pistan32

Numune mamayı kullanılan mamayla karıştırarakmı yoksa direktmi vermeliyiz?Numune getirtmemin amacı kedimin hangisini beğeneceği görmek olduğu için direkt az miktarda vermek daha doğru olmazmı?

1 CEVAP

Gul36

Ben şimdiye kadar pek çok çeşit numune istedim. İlk önce biraz mamasına karıştırıyorum, sonra çok az sadece numuneden veriyorum. Ayrıca hemen bir günde bitirmiyorum, iki üç gün deniyorum. Bu sayede anladım hangisini sevip sevmediğini, iyi oldu. Yiyiş şeklinden hemen anlaşılıyor zaten.

Benim kedim küçüklüğünden beri çeşitli beslendiği için sorun yaşamadık çok şükür. Her kedi farklıdır tabii.