Kedimin Huylarını Nasıl Değiştirebilirim

livicarmen

kedim aşırı şımardı her şeyi fırlatıyor geceleri masaları deviriyor huyu çok değişmeye başladı dün tabletimi ünitenin ustunden fırlatmış bugun ben evde değilken wifi kablosunu yemiş bu huylarını nasıl değiştirebilirim kedi oldugunu biliyorum bunu göz önünde bulundurarak soruyorum eskiden de çoğu şarj kablomu ve kulaklığımı parçaladı ama bu kadar yapmıyordu bi anda aşırı değişti

2 CEVAP

MonikaveTori

Son zamanlarda istemediği bir şeyi zorla yapmış olabilirsiniz ya da misafir vs geldiyse sinir olmuş olabilir. Bazı kediler ufacık değişiklikte böyle şeyler yapabiliyor. Daha az mı ilgi gösteriyorsunuz ya da evde uzun süre yalnız mı kalıyor ondan kaynaklı da olabilir diye düşünüyorum. Aklıma gelenler böyle bol bol oyun oynatın canı sıkılıyordur belki de. Kedileri anlamak zor

livicarmen

çok teşekkürler bu aralar evde az bulunduğumuz için az ilgi veriyoruz o yüzden olabilir