Yavru Kedim İçin Mama

Milaes

2 aylık yavru kedim için purina one junior kullanıyorum bu mama kedimin alması gereken besin ihtiyacı için uygun mu

5 CEVAP

_aleykmsl_

pruina pro plan kitten öneririm kedimin yavru sürecinde bu mamadan başka kullanmadık ve kilo dengesini iyi yapıp besin ihtiyacını karşılıyor tutulan ve sevilen bir mama

Anonymus985465

Bozita yavru kedi maması ve haşlanmış tavuk öneriyorum

Emirrckr

Purina One yerine bütçeniz yetiyorsa Purina Pro Plan’a geçmenizi öneririm.
Daha iyi bütçeniz varsa da ekstra önerilerde bulunurum isterseniz.

Milaes

Teşekkür ederim

Busraaadgn

Royal canin kullanabilirsiniz biz özellikle yavrular için olan yaş mamasını çok seviyoruz