U Mama Önerirmisiniz?

ArzuMiyu

Royal canin içeriği kötü dediler. Hills balıklı aldım yemedi. Zaten kuru mama pek yediremiyorum. Acana orijen çok pahalı. Proplan da kararsızım. Kafayı yiyecem.

6 CEVAP

giizeeem

ND bütçenize uyuyorsa bakabilirsiniz.

KimJeongguk

Exclusion deneyin sığır etlisi yeme garantili deniliyor.

tommyse

brit care, sanabelle, nutri feline gibi temiz ve güzel içerikli mamalara bakabilirsiniz ben gönül rahatlığı ile rotasyonlaştırarak veriyorum. hekiminizden de yardım alabilirsiniz onların tavsiyesi bizlerden daha önemli :')

Anonymus985465

Bozita, Sanabelle, Josera
10 kg alırsanız fiyat çok daha uygun

Anonymus985465

Google'da indirim kodu da bakabilirsiniz

Emirrckr

Acana,Orijen’in bir tık alt segmenti olan N&D’ye bakabilirsiniz.