Öğün Sayısı Normal Mi Verdiğim Mama Yeterli Mi ?

Ezgiiguler

Merhaba kedilerime 3 öğün olarak her öğün 1 avuç mama veriyorum sizce yeterli olur mu her kediye fazlası zararlı çünkü

2 CEVAP

tengrist

Kullandığınız mamaya, kedinizin karakterine ve ağırlığına göre değişir Ezgi Hanım. Mama paketinin arkasında kilo çizelgesi vardır mutlaka oraya bakın.

Balimlilac

Her mama ambalajında kedinin yaşına kilosuna göre günlük vermeniz gereken mama miktarı yazar. O miktarı 3'e bölüp vermeniz gerekiyor.