Sansarı Göndermek İçin Ne Yapabilirim

kimyonesra

Arkadaşlar 2 gecedir sokakta baktığımız 2 yavru kedimiz yok oldu. Sansardan şüpheleniyoruz çünkü bulunduğumuz alanda hayvanları öyle alıp götürebilecek kimse yok. Sansar daha önce de gelmiş buraya. İnternette naftalin kokusu sansarı kaçırır diyor ama emin olamıyorum. Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Sansarı o bölgeden nasıl uzak tutabilirim herhangi bir koku onu kaçırır mı

4 CEVAP

Balimlilac

Bende takipteyim. Bahçedeki yavrulardan birinin kuyruğunu koparıp anneyle boğuştu anne kediyi de ciddi yaraladı. Gece sese uyandık. Şimdi anne de yavru da iyi ama sansar onlar için çok tehlikeli.

Balimlilac

Çok teşekkür ederim.Bize bir daha gelmedi ama anneyle feci bir kavgaya tutuştular. Anneyi ve yavruyu tedavi ettirdik çok kötüydü yaraları.

kimyonesra

2 gün önce bir yavru gitti dün gece de 1 yavru gitti. Daha dün onlarla beraberdim ve daha birçok kedi var orada. Orayı kendine yer bilip her gece böyle gelirse mahvoluruz. Acilen bir çözüm bulmalıyım. Sizlere de geçmiş olsun

denizbaliik

Şehirdemi yaşıyorsunuz?