Sizce Geçiş Yapmalı Mıyım?

Gamzecs

Kedime 3 öğün 20gr mama veriyorum yani 60 gr mama yiyor bir günde hills kullanıyoruz ama kilosu maalesef ki 7.4 sizce diyet mamaya geçiş yapmalı mıyım 4 yaşında önümüzdeki mayıs ayında 5 yaşına giricek ne yapabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim

2 CEVAP

MonikaveTori

En iyi kararı veteriner hekim kontrolden sonra verecektir. Kilosu fazla bence ama nasıl bir kedi bilmediğim için bir şey diyemiyorum. O yüzden en iyisi veteriner hekime danışarak diyet mamaya geçmek. Diğer türlü yaşı ilerlediğinde kilodan kaynaklı sıkıntılar çıkabilir.

MonikaveTori

En iyi kararı veteriner hekim kontrolden sonra verecektir. Kilosu fazla bence ama nasıl bir kedi bilmediğim için bir şey diyemiyorum. O yüzden en iyisi veteriner hekime danışarak diyet mamaya geçmek. Diğer türlü yaşı ilerlediğinde kilodan kaynaklı sıkıntılar çıkabilir.