Yavru Köpek İçin En İyi Marka Nedir??

eylem97

yavru köpek için en iyi marka nedir??

8 CEVAP

septikbaykus

zenginseniz orijen, acana

danish-girl

200 TL'den aşağı istiyorsanız Eukanuba (Türkiye'de satılıyor)
200 TL'den yukarı istiyorsanız Hill's yada Naturea (İkiside Türkiye de satılıyor)

bernatarcin

Şahsen zengin falan değilim ama orijen ve acana yı dönüşümlü olarak kullanıyorum.köpek maması konusunda da çok sıkıntılar yaşadım çünkü köpeğime o çok bilindik marka mamalar hiç iyi gelmedi üstelikte severek yemiyordu.meğerse Mamasının içerisindeki tahıl miktarı çok yüksek olduğu içinmiş uzun Araştırmalarım sonucunda bunu öğrendim.orijen biraz daha pahalı bi ürün ama acana ile aynı fabrikada üretildikleri için hemen hemen aynı kalitedeler hatta bence acana daha sağlıklı orijen biraz fazla dışkı yaptırıyor gibi geldi.zengin değilim ama acana orijen kullanıyorum dememin sebebi ise orijen ve acanada daha yüksek ve sağlıklı protein olduğu için köpeğim az yiyerek doyuyor yani diğer markalardan ikide bir almaktan daha mantıklı çünkü uzun Aire gidiyor ve diğer markalarında içerisindeki proteinin hayvanın sindirilemeyen deri kan ve sakatat kısmından üretildiğini de göz önüne alırsak köpek sağlığı açısından ne kadar yararlı olduğunu anlamış oluruz.üstelik köpeğin yaşlılık zamanında ve şuanki yaşında da kemik ve kas yapısına yararlı olan ve mama içerisinde mutlaka bulunması gereken takviyeler de bu markaların içerisinde bulunuyor yani ek bi takviyeye de ihtiyacınız yok.zaten içerisinde tüm vitaminler yer alıyor ve doğal olarak E vitamini ile korunuyor koruyucu içermiyor.

eylem97

Ben de 2 paket royal canin kullandım araştırdığımda gerçekten kötü bir mama olduğunu öğrendim ve şimdi acana heritage ürünlerine geçmeyi düşünüyorum zaten köpeğim şu an 2.5 aylık erken farkettim , fiyat olarak da çok pahalı değil bence 2 kg mama 85 tl ve 1 ay gidiyor büyüdükçe öğünleri düşeceği için biraz daha hesaplı olacak

bernatarcin

Aynen öyle köpeğine gerçekten iyilik yapmış olursun acanayı tavsiye ederim.

eltarcin

Orijen Freeze-Dried.

eylem97

mama için arkadaşlar

eylem97

Acana almayı düşünüyorum o nasıl?