Kedim Yemek Yemiyor ?

Selma_

Anket

Evet normal
(14 oy)
Bilmiyorum
(1 oy)
Hayır normal değil
(2 oy)
Toplam (17 oy)

Kedim eve daha yeni geldi ve yemek yemiyor ağzına bir kere bile sürmedi suda içmiyor sizce normal mi ? Bu arada kedinin 2.sahibiyim benden önce başka birinde kalıyordu bugün daha yeni geldi

6 CEVAP

Reyaura

Ayni durum bendede oldu yakın tarihte. 3. Gün akşam yedi. Stresten yemiyor bende çok endişelenmistim. 3.gün yemeye başladı yaş mama verin yaş mamaya genelde tav oluyolar.

Sutunannesi

Kedinizi daha yeni almışsınız sizin endişeniz normal olduğu gibi onundz endişelerini normal olarak karşılamalısınız size alışana kadar yemek yemeyecek çiş ve kaka yapmayacaktır bu süreç bir kaç günü alabilir çok üzerine gitmeyin yemek yesin die olabildiğince onu rahat bırakmaya çalışın size alışma sürecini onu baskılıyla gibi hissederek geçmesin. Size alışması bir ayı alır muhtemelen. İlk kediniz diye düşünüyorum. Üstelik başka bir sahipten size gelmiş :( muhtemelen kendi içerisinde çok üzgündür terkedildi sanıyordur üzüntüden ve endişeden yemiyor içiniz rahat olsun. Mamasını hep bulabileceği yere koyun arada bakın azaldığını görürsünüz

Omereyub06

Eve yeni gelen kediler pek yemezler bi kaç güne yemeye başlar sorun yok :D

Kediniz kaç aylık?

Selma_

Yaş mama yiyince kusuyormus bende vermedim yemedide zaten

Selma_

Verdim fakat yemedi sonra eski sahibi yaş mama yiyince kusuyor dedi bende hemen attim