Ankarada Kısırlaştırma İçin Güvenilir Veteriner Önerisi İstiyorum

Demet1818

Ankarada kısırlaştırma için güvenilir tecrübeli iyi bi veteriner arıyorum.Laparoskopik yöntemle yapan bi yer var mı Ankarada.

4 CEVAP

IIREMMM

Laporoskopik yöntemden kastınız genel anestezi mi bilmiyorum ama birçok klinik zaten genel anestezi kullanıyor,gaz anestezi yöntemi kullanan klinik sayılı.Biz Etimesgut EPH veteriner kliniğinde kısırlaştırmıştık kedimizi ve memnunduk,tavsiye edebilirim.

Demet1818

Laporoskopik yöntem kamerayla yapılıyor.iki delikten giriliyor.kapali ameliyat yani.Dediginiz yer etimesguttaki pethekim mi orasıda laporoskopik yapıyormuş ama guvenemedim.

IIREMMM

pethekim kliniği değil,google arama motoruna EPH veteriner kliniği yazarsanız çıkar

Demet1818

Teşekkür ederim sağolun
arastıracağım