Bu Kedi Kumunu Kullanan Var Mi ? Nasil Sizce ?

Benim1kedimvar

Resim açıklamasını girin

11 CEVAP

eltarcin

Quik, bence hiçbir ürünü güzel değil.

eltarcin

Resim bende görünmüyor. Marka söyleyin, veya tekrardan resim atın.

lamiaaslan123

bende de resim yok

Benim1kedimvar

quik bentonit kedi kumu sari paket olan

Resim icin üzgünüm

Miniminimini

Gecen ay denedim dediginiz kumu, kokuyu hapsediyor gibi ama cok dağılıyor, pek iyi sayilmaz.

Ben Eczabaşı pisi pisi kullandım hiç memnun kalmadım topaklanma güzel fakat kokuyu hapsetmiyor kokudan çok rahatsız olduk. Bir hafta sonra kumu değiştirdim. Sanicat Active Marsilya Sabunu Kokulu Kedi Kumunu denedim çok memnunum tavsiye ederim.

privacy031

valla ben kullanıyorum..mükemmel.. ince taneli olan hem topaklanıyor hem de çok güzel kokuyor.

Benim1kedimvar

Privacy oh be beni umutlandiran bir yorum. Çiş topaklaniyor degil mi ?

fbostancii

van cat ince kum vanillalı kullanıyorum. Memnunum mis gibi de kokuyor;)

Kedimekim

Bu markayi hic kullanmadim. Ben hep Vancat kullandim. Topaklanma koku sorunu yok. Fakat biraz toz yapiyor. Toz cikarmayan bir kum varsa bende oneri alabilirim.

eccakir

Kedimi ilk sahiplendiğimizde kullandık ilk bir kaç gün iyi sonra topaklanmıyor dağılıyor ayrıca çok tozuyor bizimki bebek pudrası kokuluydu koku ve dışkı birleşince daha ağır bir koku yayıyordu.