Kedimin Tuvalet Sorununu Çözemiyorum ‼️‼️

Milaes

2 aylık scottish straight cinsi kedim var bütün yolları denememe rağmen tuvaletini sürekli evin içine yapıyor lütfen yardımcı olur musunuz başka ne gibi çözümler bulabilirim

3 CEVAP

zey940

Rica ederim ne demek. Kum kabı kapalı olanlardansa üst kapağını çıkartmanız daha iyi alışmasını sağlar bu arada. Açık tuvalettir diye düşündüğüm için yazmamışım.

zey940

Dışkısı alıp kuma koyun (çişse peçeteyle alıp koyun). Koku olan yere yapıyordur büyük ihtimalle. Kum kabında tuvalet kokusu olsun, daha önceki yaptığı yerleri de güzelce temizleyin. Hep belli bir yere yapıyorsa halının bir köşesine mesela, kum kabını belli bir müddet oraya koyabilirsiniz.

Milaes

Çok teşekkür ederim önerileriniz için deneyeceğim umarım çözüm olur 🙏