Hils 1+500 Gr Yavru Tuna Maması

Mavi__

Hils maması paketli mi geliyor acık olarak mı görsel de 1 kilo yanında 500gr hediye yazıyor nasıl olduğunu öğrenebilir miyim

2 CEVAP

Cemalchief

Paketli aslinda 1.5 kg urun

Pamres

Aynı ikilemi ben de yaşadım 😂 ama sonradan öğrendim ki bu sadece pazarlama stratejisi. Yani 1.5kg paket geliyor ama "sen 300₺ ye aslında 1kg mama aldın da biz sana 500gr fazla doldurduk pakete" demek istiyorlar 😂 tabii buradaki 300₺ bir ornek. Aynısı 7kg da mevcut. 5kg +2kg hediye diyor ama tabii ki hikaye yani sen aslında 7kg parası ödüyorsun ama reklam olsun diye 2kg hediye diyor hill's