Hayvanlar İçin Herşey Sitesi?

pistan32

Daha önce bu siteden alışveriş yapan varmı?Tecrübelerinizi paylaşırmısınız.

11 CEVAP

pistan32

Siteden bugun sipariş verdim. Pazar gününe kadar mamalarda yuzde yirmibeş indirim varmış.İhtiyacınız varsa kesinlikle bir göz atmalısınız.

deniz_berkan

Ben yapıyorum hızlı kargo ürünleride orjinal ben bir sıkıntı yaşamıyorum güvenebilirsiniz

zuhall

indirim sadece farmina urunlerinde var.

eltarcin

Arkadaşım alış-veriş yapmıştı. Bende yapmayı düşünüyorum. Yorumları da iyi. Tabii bizzat sipariş edenler daha iyi bilirler.

Kjw

Ben geçenlerde bişeyler aldım oradan ertesi gün geldi... İlk defa olduğu için acaba vardı aklımda ama sorunsuz geldi ürünlerim.

Teoman11

Sakın hiç birşey satın almayın 75 tl link alışveriş yaptım 3 hafta oldu hala ses soluk yok WhatsApp dan yazdım cevap yok hala hazırlanıyor yazıyor diyorum görüldü atıyorlar arıyorum çalıyor ama açmıyorlar

Teoman11

Sakın hiç birşey satın almayın 75 tl lik alışveriş yaptım 3 hafta oldu hala ses soluk yok WhatsApp dan yazdım cevap yok hala hazırlanıyor yazıyor diyorum görüldü atıyorlar arıyorum çalıyor ama açmıyorlar

pistan32

Evet farmina ürünleri ve brit care de."Mamalarda" yazmışım kusura bakmayın.

toffy_the_cat

Soru bir yıl önce :)

vigorfilth

Kendilerini birebir tanıyorum. Benim kızımın doktoru ve eşi muhteşem işler yapıyorlar. Sokak hayvanlarına karşı yaptıkları şeyleri söylemiyorlar ve kendi gelirlerinden bütçe ayırıp baktıkları barınak ve besleme noktaları var. 7 yıldır kızımın veterineri, şimdi mamaları da kendilerinden alıyorum. Pet ürünleri de dahil...

BalliBadem

Kargo ne kadar