Kedi Nezlesi Hakkında Deneyimi Olan

Esrakaya12

5 kedim nezle oldu geçmişti ama sokakta baktığım kedilerde de ortaya çıktı onlarla ilgilenirken kendi kedilerime bulaştırdım tekrar ortaya çıktı göz akıntısı ve burun tıkanıklığı. Tekrardan azitro, serum fizyolojik, su basıncı, malt, ciğer, tavuk suyu, crystalin ve polivit kullanıyorum kedilerde göz akıntısı çok azaldı ama tıkanıklık devam ediyor kedilerin ciğerleri ve bağışıklığı için ne verebilirim ilaç, probiyotik veya antibiyotik olarak bana deneyimlerinizi anlatabilirseniz çok makbule geçer

2 CEVAP

HepsiPati

Ben azitro veriyorum. İyi oluyorlar. Yavrulara hergün 12 saatte bir 2ml. Yetişkinlere 12 saatte bir 4ml 5 gün boyunca. Yarım bırakırsam tekrar aynı belirtiler başlıyor. Geçmiş olsun.

Esrakaya12

Bende azitro veriyorum sorun karma aşıları falan yaptırmadım bu sene o yüzden zor geçiyor kediler için