Kedimin Cinsi Nedir?

AEbrr

Kedim Cambaz yaklaşık 5 aydır bizimle, artık ailenin bir parçası. Sahiplendiğimiz aile British shorthair olduğunu söylemişti hatta kırma da değil dedi. O zaman da şüpheliydik ama bizim için önemli olmadığı için pek takılmadık. Ama insan merak da ediyor. O yüzden bir fikir almak istedim
Fotoğrafların ilki 4 aylıkken ikinci ise 6,5 aylıkken çekildi. Çok fazla temas sevmeyen genel olarak sakin bir kedi ama benimle birlikte oyun oynamayı sever.

9 CEVAP

Sezgek

Net kırma tekir kırması ihtimali çok yüksek ki bu da çok iyi bir şey hastalıklı gen sayısı azalmış olur yavrucuğun Türkiye de hiç bir yerde safkan bulamazsınız o yüzden çok da inanmayım cins muhabbetine tüyü kadar ömrü olsun

Emirrckr

British geni taşıyor muhtemelen,
Ama ya annesi ya babasından biri tekir olabilir.
Safkan British Shorthair gibi durmuyor.
Çok sevimli bir can,ömrü de uzun olsun :))

KravatliKedi

Kulaklar göz çevresi british ancak safkan bır british böyle tekir desenli olmaz muhtemelen tekir british kırması

KimJeongguk

Vücudu hiç cins bir kediye benzemiyor özellikle kulaklar bir cins kedi kulaklarına göre aşırı büyük. Kediniz muhtelen tekir ve cins kedi kırması olarak doğmuş.

asligunees3

sadece bu ne tatlı şey demeye geldim 🥹🩷

Milaes

Scottish straight da olabilir

AEbrr

Cevaplayan herkese teşekkürler ☺️ tekir kırması olma ihtimali bizi de genleri konusunda rahatlatıyor. Bütün yavruların sağlıklı uzun ömürleri olur inşallah 🐱

Nurcinajder

Brittishlerde de desen böyle olabilir benim kedim brittish golden tabby (tabby) denir böyle desenlere fakat bu yavru brittish kırması burnu ve gözlerinden anlaşılıyor

attrayant

Tekir & British çiftleşmesi gibi :) Kulaklar kesinlikle tekir :)