Tedavi İçin Veterinere Bıraktığım 4Aylık Kedi 1Haftadr Orda, Tekrar Sokağa Nasıl Bırakabilirim?

Sinemibs

Dükkanımın önünde 4 aylık bir kedi bulmuştum 2 gün dükkan önünde mama var diye buraya geldi gitti karnını doyurdu dükkanda uyudu gündüzleri.. sonrasında aşırı derecede ishal olduğunu fark ettim ve veterinere götürdüm.. veterinerim gençlik hastalığı olduğunu söyledi ve tedavisine başladık.. yaklaşık bir haftadır veterinerde ve yarın çıkartacağım çünkü iyileştik şu an durumu gayet iyi 😊 aldığımda tekrar sokağa bırakmak zorundayım çünkü,
O daha veterinerdeyken ilan açtım sahiplendirmek için ama bir geri dönüş alamadım maalesef.. Evimde 3 tane kedim var, o sebeple eve de götüremiyorum.. tekrar sokağa bıraktığımda zorlanır mı acaba? Bana bir fikir veya cevap verirseniz çok mutlu olurum 😊

3 CEVAP

cerenkybs

bence dükkanızın orada yine yaşayabilir alışkın dışarıya çünkü ama sevgisini eksiksiz ister tabi:))

Sinemibs

Sevgimiz her zaman var 😊🐈‍⬛ açıkçası korkum şu bir 6-7 ay öncesinde arada denk geldiğimde beslendiğim 7-8 aylık bir kedi vardı şaşı 🥰 yine besleme yaparken onu gördüm ve bacak arasında ciddi problemi vardı bir yere takılmış herhalde vs derken Ben yine dayanamayıp veterinere götürdüm tedavisi yapıldı yaklaşık 1 ay kaldı o veterinerde ve tekrar sokağa salmak istediğimde çok çok ciddi korktu asla çıkmak istemedi çantasından falan ve mecbur eve götürmek zorunda kaldım kıyamadığım için..daha da çok sokağa alışkın bir kediydi aslında ama herhalde bir ay veterinerdeki o kapalı ortama alıştığı için tekrar gitmek istemedi sokağa.. şimdi bizimle çok mutlu çok şükür bir problemimiz yok ama eve alabileceğim son kedi oldu 😂 şimdi bu kedi veterinerde Bir haftadır kalıyor daha uzun bir süre değil ama yine korkar gitmek istemezse diye tedirgin oluyorum

Sinemibs

Sevgimiz her zaman var 😊🐈‍⬛ açıkçası korkum şu bir 6-7 ay öncesinde arada denk geldiğimde beslendiğim 7-8 aylık bir kedi vardı şaşı 🥰 yine besleme yaparken onu gördüm ve bacak arasında ciddi problemi vardı bir yere takılmış herhalde vs derken Ben yine dayanamayıp veterinere götürdüm tedavisi yapıldı yaklaşık 1 ay kaldı o veterinerde ve tekrar sokağa salmak istediğimde çok çok ciddi korktu asla çıkmak istemedi çantasından falan ve mecbur eve götürmek zorunda kaldım kıyamadığım için..daha da çok sokağa alışkın bir kediydi aslında ama herhalde bir ay veterinerdeki o kapalı ortama alıştığı için tekrar gitmek istemedi sokağa.. şimdi bizimle çok mutlu çok şükür bir problemimiz yok ama eve alabileceğim son kedi oldu 😂 şimdi bu kedi veterinerde Bir haftadır kalıyor daha uzun bir süre değil ama yine korkar gitmek istemezse diye tedirgin oluyorum