Virbac Kedi Maması Kullanan?

melikecgc

virbac kedi mamasına geçmeyi düşünüyorum kuru ve yaş mama olarak kısırlaştırılmış veya herhangi bir türünü kullanan var mı fiyat bilgisi verebilir misiniz 🐾

7 CEVAP

Anonymus985465

Erkek kısır kedim idrar torbası ve yollarında struvit taşı nedeniyle tıbbi üriner virbac mamayı severek yedi.

munevver_leo

Merhabalar, yaşadığım yerdeki veterinerden 1.5 kg kısır virbac mamayı 650 tl ye aldım. Yaş mamasını da görünce denemek istedim onada 50 tl verdim ama kedim severek yemedi. 3 kg virbac 1200 tlymiş 7 kg ya 3000 li bir fiyat söylemişti yanlış hatırlamıyorsam.

tommyse

virbac üriner yaş mama kullanıyorum son derecede iyi bir yaş mama ( 85gr ponch şekildi) içeriği tam üriner sistem içindi ben kullandım çok kez o yüzden memnunum :)

Cemalchief

Virbac kisir somonlu olan ve suan derma serisini kullaniyorum total 3 paket aldım, kedimde bir problem olmadi hatta iyi geldi ben en son 3kg derma vet serisini agustosta 1275 e almistim kisirlar 900 tl civarindaydi 3kg ama zam geldi ne kdar oldu bilgim yok

KayahanK

Virbac kısır kullanıyorum bugün 3kg satın aldım 1000tl

Cemalchief

Bugun sordum guncel fiyat kisir 3kg 1200

melikecgc

@Cemalchief çok teşekkürler 💗🌸