Kısırlaştırma Ve Alinabilecegim Onlemler

Öncelikle iyi geceler benim çakıl 10 aylik bir kedi bulduk ciftlesicek onunla sonra kisirlastiricaz ama kisirlastirmadan sonra kısır kedi mamasi yiyecek onu biliyorum onun dışında kedim hep tavuk yiyor benim başka ne yapmam gerekir ? Birde kedim cok sıkıya gelemiyor tasma taktirmaz mesela dikisleri sokerse diye endiselerim var :/

2 CEVAP

Reyaura

Kısırlastırcaksan tekir kediyi neden çiflestiriyosun bide 10 aylik bir dişiyle yapacağını yanlış buluyorum.

Benim kedim 10 aylik hemen kisirlastirmiycam okul kapanınca hem daha iyi ilgilenirim sadece korkularim var