Mps Netta Tuvalet Kabı Kullananlar

Mavi20

Kedim kapalı tuvalet kabının arka kısmına çok kötü alıştı çişini sürekli oraya yapiyor çiş olduğu gbi yere iniyor biraz önce gözüme baka baka yaptı çiş de vurduğu için kaba sesi direk geldi anladım baktım yer çiş dolu şu arkasi yüksek tuvalet kabından kullanan var mı acaba ya da başka markanın var mı böyle tuvalet kabı vazgeçmiyor çünkü kakasını gayet iyi kuma yapıyor ama çişini resmen kabin üstüne yapiyor

1 CEVAP

Mavi20

Kedim Ankara cinsi boyu uzun yani ici geniş mi sıgar mi mps netteya