Tuvaletini Ayakta Yapıyor??

Findik55

Kedim idrarını dışkısını yaptığı gibi arka ayakları düz yapıyor. Böyle de tuvaletin iç duvarına işiyor tuvaleti mahvediyor. Her zaman yapmasın diye her tuvaletini yapmasında kumu düzenleyip idrarını normal yapabileceği bir çukur açıp bırakıyorum. Kumu da hep temiz tutarım idrar parçaları bile bırakmam dağılsa da alırım hepsini. Yani sürekli o şekil ayakta işediğimde sürekli ıslak mendille tuvaletin içini silmek zorunda kalıyorum. Neden böyle yaptığını hâlâ anlamadım

4 CEVAP

Mavi20

Benim kısır erkek kedim de öyle bir çözün bulamadım kokuyu o duvar kısmından çıkarmaya çalıştım çok defa olmuyor hergun tuvaleti balkona çıkarıp komple yıka paspası yıka altına havlu koydum onu yıka çok yoruyor

Mavi20

Çişi komple paspasin içine doluyor havlu da koysam komple dört tarafı dönüyor çiş hergun tuvalet kabı komple yikiyorum

Mavi20

Mps netta tuvalet kabı önerdi buradan bir kişi qrkasi yüksek bir tuvalet kabı sanırım ona gecicem ben artık yoksa başka çaresi yok bu durumun gözümün içine baka baka çişini aynı şekilde yapıyor çünkü

Findik55

Kapalı tuvalet kabı kullanıyorum ve iki parçanın birleştiği yeri tuvaleti yıkadıktan sonra koli bandı ile bantlıyorum birbirine. Yani aralıktan dışarı sızmaması için çizgi boşluğu bantlıyorum sadece ıslak mendille iç duvarını silmem gerekiyor. Tavsiye ederim. Ama ayakta işemesine ben de henüz kesin çözüm bulamadım