Çok Kedili Eve Kum Dışında Ne Kullanılabilir?

Minam

Evimde 3 engelli kedim bir de engelli köpeğim var, şimdi bir de 2 yavru kedi eklendi anneleri bırakmıştı kıyamadım onları da aldım ama kum fiyatlarıyla ve evde ki kum dağılmasıyla başedemiyorum artık, çalışıyorum yorgun eve geliyorum hergün kumlarını temizlememe rağmen çok fazla kum harcıyorum 10 lt kum 3 4 gün gidiyor neredeyse, çok kedili evlerde kırpık gazete kullanıldığını duymuştum kum kabında sizce ne yapabilirim

8 CEVAP

Kum için destek olmak isterim isterseniz çok güzel bir şey yapıp ihtiyacı olan kedileri sahiplenmişsiniz aylık kum fiyatını karşılamak isterim

HaydutveNazli

Gazetede ucuz değil ki kırpması da bir mesele. Ben kumları taksitle almaya çalışıyorum en ucuz nerde bulursam 9 taksitle falan alınabiliyor

Minam

Çok haklısınız gazete de pahalı ama en azından evde bir sürü kullanılmış defter falan var, dergi vs en azından onları kırpıyım diyorum, zaten 1 yavruya biraz önce sahiplendirme ilanı açtım burda, inşallah güzel bir yuva bulur evladım

FONFON

Çam peleti öneririm. Ne koku ne kır derdi kalıyor.

Esrakaya12

Palet kullabilirsin büyük kilolarla geliyor ve ucuz tek sorun bazen koku hasetmiyor onun için tozlar var çok fiyat tutmuyor ayın başında bende geçiricem palete

Esrakaya12

Palet kullabilirsin büyük kilolarla geliyor ve ucuz tek sorun bazen koku hasetmiyor onun için tozlar var çok fiyat tutmuyor ayın başında bende geçiricem palete

ILoveF

Bizimde evde 4 engelli toplamda 5 kedimiz var ve aynı sıkıntıyı yaşıyordum. Şuan için topaklanmayan çam peleti kullanıyorum. Elekli bir kum kabı ile kullanmak gerekiyor. Tavsiye ederim, ben instagramda portibon sayfasından görüp kullanmaya başladım. Oradan bakarsanız nasıl kullanılır falan detaylı anlatıyor hikayelerinde, bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca bu topaklanmayan çam peletleri kedi için satılınca pahalı oluyor, yakıt için kullanılan çam peleti ile aynı. Yakıt için olan çam peletlerini de kullanabilirsiniz

Minam

Çok teşekkür ederim hemen bakacağım çam peletine sağolun