Kedi Maması Önerisi

ILoveF

Merhabalar. Evde 5 kedim var, malum mama fiyatları ortada. Bütçeme uygun olan en iyi mamayı almak istiyorum ama bir türlü karar veremiyorum. Malesef Sanabelle, Proplan gibi markalar beni çok zorlayacak. Ortalama olarak kilosuna ancak 100-120 lira verebilirim. Şuan için golosi kullanıyorum uzun süredir ama bir kedimde ishal problemi bir türlü geçmeyince mama kaynaklı olabileceğinden değiştirmek istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum

2 CEVAP

Busraaadgn

Petline kullanabilirsiniz orta segment içeriği temiz bir ürün bizede veterinerimiz önermişti hem kedi sayınız da çokmuş 12 kg lıklardan alırsanız 100-150 TL arası değişiyor kilogram fiyatı.Tavuklu olanın fiyatı daha uygundu galiba.
Ben balıklı olanından kullanıyorum kediler bayılıyor

Busraaadgn

Petline kullanabilirsiniz orta segment içeriği temiz bir ürün bizede veterinerimiz önermişti hem kedi sayınız da çokmuş 12 kg lıklardan alırsanız 100-150 TL arası değişiyor kilogram fiyatı.Tavuklu olanın fiyatı daha uygundu galiba.
Ben balıklı olanından kullanıyorum kediler bayılıyor