Bağışıklık Nasıl Güçlendirilir?

Begumsy

Kedimin bağışıklığını nasıl güçlendirebilirim? Kedim british shorthair 6 aylık

3 CEVAP

gamzegumus1

Merhabalar. Bu konuda tabi bir veterinerden yardım almanız daha doğru olacaktır. Ancak birçok viral hastalık atlanmış bir kedi sahibi olarak tavsiyem kesinlikle kaliteli bir mamayla işe başlamanız. Bununla birlikte birçok ilaç denedim fakat asıl gelişmeyi Petİmmunex şurubuyla gördüm. Bu ilacı veterinerin vermesi gerekiyor lütfen söylemeden kullanmayın. Ayrıca veterinerden bir demir ilacı da alabilirsiniz. Cins kedilerin genel olarak bağışıklığı düşük oluyor maalesef. Bu bir süreç; mama, stres, su tüketimi, kısırlaştırma gibi birçok şeye dikkat etmek gerekiyor.

Busraaadgn

Vets plus yada cimcat Multi vitaminler var kullanabilirsiniz.

Mini2019

betaglukan genelde işe yarar ama benim kedime iyi gelmiyor. imunex'i veterinerinize sorun derim. dozlamaya dikkat edin