Bakar Mısınız

Realbadvroken

Merhaba bugün kedilerimin yaş mama günüydü. Bir kaç gün önce migrostan konserve yaş mama almıştım purina gourmet yaş mama. İlk önce dişi olan kedime verdim ve yemesiyle kusması bir oldu ilk defa mama yerken kusuyor mama bozuk gibi gözükmüyordu fakat nolur nolmaz diye diğer kedimede vermedim neyden dolayı olmuş olabilir daha önce başına gelen var mi

1 CEVAP

Emirrckr

Kusmanın sebepleri çok sayıda oluyor.
Hızlı mı yemişti,belki ondan da kaynaklı olabilir en iyimser ihtimalle?
Tekrar kusma olmadıysa ve keyfi yerindeyse %100 mama kaynaklı veya hızlı yediği içindir.