Kedimin Dışkısı Böyle Neden Olur

Berrinnn

Veterinere götüreceğim endişelenmek istemiyorum ama benzer dıskı ile karşılaşan var mı

3 CEVAP

Mini2019

Hepimizin kedisi zaman zaman ishal oluyor. bunun birçok nedeni olabilir.. kimse şundandır diyemez..

iç parazit yapıldı mı, yakında mama değişti mi.. ? eğer her şey normalse enfeksiyon kaynaklı mı ? viral bir şey mi bilemeyiz? veteriner sonrası bize de yazın mutlaka..

Minminik

Mini doğru söylemiş aşılar parazit tam ise ev yemeği verilmiş olabilir, forti flora alıp hem bağırsak sağlığı düzenleyip hemde bağışıklık arttırabilirsiniz, nedensizce 3 günden fazla sürüyorsa veterinere götürülmeli

Berrinnn

Kesildi enerjisi yerine geldi çok şükür kakası da düzeldi