Kısırlaştırılmış Mama Tavsiyesi?

gokhansultan

Merhabalar kızıma mama olarak doğduğundan beri n&d ve acana mama kullandım ancak 2. defa böbrek taşı olunca diyetini değiştirdim ve royal canin aldım. Mamayı koyduğum gibi tüketiyor ısırmadan yutuyor :D ve bu yüzden hiç kusmayan kedim 1.5 ayda 4 defa kustu. Resmen paketin olduğu odaya gidip bağıra bağıra kuru mama istiyor. Yaş mama yemeyi bile azalttı royal canin yemek için. Açıkçası bu durum çok hoşuma gitmiyor. Hill's ya da proplan denemek istiyorum. Sadece bu 3 mamadan birini alacağım. Sizce ne yapmalıyım?

10 CEVAP

HaydutveNazli

Biz hillsten çok memnunuz nd acana protein değeri çok yüksek mamalar böbrek problemini tetikliyor. Proplan royal canin de lezzetli gelen ama tüy sağlığı açısından bizimkilere pek yaramayan mamalar oldu. Sonrasında farklı mama da yemek istemiyorlar

Miniss

Proplan benim kedimde kabizlik yaptığı için kullanmiyorum.hills i uzum süre kullanmistik sorunsuz bir şekilde

grsaras

hills proplandan daha iyidir

attrayant

Hill's kesilikle.

MonikaveTori

Hills kaliteli diye biliyorum. 3 kısır kedim var proplan kısır somonlu kullanıyoruz. Gayet memnunuz. Kedilerim severek yiyorlar bir sorun çıkarmadılar.

Ulkuozel

Ben Hills kullanıyorum çok memnunum hiç bir sağlık problemi yaşamadık çok şükür severekte yiyor royal bi ara ben de aldım çok Fazla tüketti tuvalete çok Fazla gider oldu hemen geri hillse döndüm. Mamadan yana problemim olduğu için almamıştım royali sadece deneme amaçlı almıştım.

Ulkuozel

Ben Hills kullanıyorum çok memnunum hiç bir sağlık problemi yaşamadık çok şükür severekte yiyor royal bi ara ben de aldım çok Fazla tüketti tuvalete çok Fazla gider oldu hemen geri hillse döndüm. Mamadan yana problemim olduğu için almamıştım royali sadece deneme amaçlı almıştım.

Ulkuozel

Ben Hills kullanıyorum çok memnunum hiç bir sağlık problemi yaşamadık çok şükür severekte yiyor royal bi ara ben de aldım çok Fazla tüketti tuvalete çok Fazla gider oldu hemen geri hillse döndüm. Mamadan yana problemim olduğu için almamıştım royali sadece deneme amaçlı almıştım.

gokhansultan

Evet benimki de royal canin i çok tüketiyor gece bile uyandırıp kuru mama istiyor :D Sanırım hill's alacağım çok teşekkür ederim herkese cevapları için :)

Cemalchief

Kisir kedilerde hills in et oranlari vok dusuk…