Sebebi Ne Olabilir?

nifito

Merhaba,

Kedim 1 yaşında ve 1 hafta öncesine kadar oldukça sağlıklıydı oğlum. Fakat sonra yerinden kıpırdamamaya başladı. Şimdi biraz yürüyor fakat miyavlamaya başlıyor. Çok az yiyip içiyor. Kemikleri görülmeye başladı. Yüzünde de kanayan yaralar çıkmaya başladı. Mamasını değiştirdiğimiz için alerjik bir şey mi diye düşündük. Bu durumu yaşayanlar var mı aranızda?

4 CEVAP

Breda

Bu kadar olumsuz bulgu varsa lutfen veterinere götürün..

nifito

veterinere yeniden götüreceğiz akşam zaten ilaç tedavisine başladık, fakat olumlu bir gelişme olmadığı için bu soruyu yönelttim. Bu durumu yaşamış biri var mı diye? Sorunun sonuna da ekledim bunu.

deniz_berkan

peki ilk götürdüğünüzde nasıl bir teşhis konulmustu ?

nifito

Mama değişimine bağlı alerji dendi ama bir alerji bu kadar şeye sebep olabilir mi ya? Farklı veterinere götüreceğiz.