Üçüncü Kedi

Friolero

Herkese merhaba!

Fotoğrafta görmüş olduğunuz miniği güya sahiplendirmek için eve getirdim. Ancak şimdi ailecek kopamıyoruz ondan. Annem bile kalsın kalsın diyor.

2 kedimiz var. 3. Kedi bizi zorlar mı ¿¿ Sahiplendirmeli miyim sizce ne düşünüyorsunuz ¿¿

10 CEVAP

kedilimadam

Eğer evdeki minnoşlarla anlaştıysa bence kesinlikle kalsın:) Eğer çok seviyorsanız zorlayacağını düşünmüyorum. Çok kedili ev öyle keyifli ki, sıkılmak mutsuz olmak imkansız. Sık tuvalet temizliği ve biraz mama masrafı eklenir o kadar.Ama bence buna değer.Yine de vazgeçip sahiplendirmek isterseniz ben talibim kendisine:)))

DEMET92

çok güzel çok tatlı maaşallah :))) cinsi nedir bu güzelliğin ? sahiplendirmek isterseniz ben de talibim. kedilimadam kadar tecrübem yok ama iyi bakarım deneyimlerim var. ama çok tatlı büyük ihtimal bırakmak istemeyeceksiniz

gunosari

Çok tatlı maşallah ya.Vermeyin bence de.Gerçi hepsi çok tatlı.

Friolero

Ben zaten sahiplendirirsem kedi bakımından sizin gibi anlayan birini düşünüyorum. Öyle bir durum olursa sizinle özelden görüşürüz :) Ama sanırım bırakmamız çok zor onu.

Teşekkür ederim:)

kedilimadam

Rica ediyorum:) Bence bırakmayın.Bu kadar alıştığınız için çok zor olur size de.Eminim o da sizi benimsemiştir.Bir de iki kediniz var sanırım, onlarla birlikte kalabalık bir ortamda olmaya alışmıştır, yalnız kalacağı bir eve giderse onun için de çok zor olur.Umarım kopmazsınız:)

BU NASIL BİR MİNNOŞ YHA?..

DEMET92

bu arada siz nerden sahiplendiniz ? nerden buldunuz bu güzeliği?

Bence de vermeyin sahsen ben vermezdim bu tatlılık abidesini :3

Friolero

Teşekkür ederim cinsi ne bilmiyorum ama annesi de böyle bembeyaz ve uzun tüylü. Annesi sokakta yaşıyor ve hep böyle doğuruyor. Asla eve uyum sağlayamıyor. Daha önce çok eve alıp beslemek isteyen olmuş gene dışarı kaçmış.

Ben de sahiplendirmeme taraftarıyım ama fikrim değişirse herkesle tek tek görüşücem tabiki :)

emrahgkcn

Verilir mi bu kar parçası yaa bırakmayın sakın ikinin üçün lafı olmaz çok güzel bi dost edinmiş olursunuz. :)