Alerji

Merhaba kedi almayı düşünüyorum( ya da düşünmüyorum da kaç senedir cok ama cok istiyorum)fakat evdekileri ikna etsem bile abimin tüye alerjisi var. Fazla sorun olur mu? Onun da rahatsız olmasını istemem de?..

2 CEVAP

riuhole

Öncelikle inşallah güzel bir dostunuzla en kısa sürede kavuşursunuz. Tüy dökme zamanlarında evi sık sık temizler iseniz sorun olmaz ayrıca şöyle bir durum var ki alerjisi olan kişi alerjik duruma maruz kaldıkça bağışıklık kazanıyor ve alerji minimuma iniyor. evimde 2 kedi var ve aynı sorunu paylaşan aile fertlerim de ama hiçbir sıkıntımız olmuyor. Düzenli tararsanız ve ilk zamanlar abinizin odasından uzak tutarsanız sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Teşekkür ederim:))