Erkek Kedi Koku Birakma

taekinds

kisirlastirdigim erkek kedim surekli her yere koku birakiyor artik gercekten dayanilmaz hale geldi bir elimde bezle dolasip silsem bile kokusu kaliyor bu huyunu nasil birakir ne yapabilirim

4 CEVAP

samama

Aynı sorunu yaşıyorum ama benim kedim dişi bir saat önce sordum burada cevap beklioyrum 🥲

taekinds

ben gecen hafta veterinere sormustum esyalarin yerini degistirmeyi deneyin demisti yaptik ama pek fayda etmedi😔 siz de onu deneyin belki sizde ise yarar

samama

Denedim valla veteriner ne dediyse yaptım bir işe yaramadı en sonunda bir sitede okudum, horman dengesi yüzünden ola bilirmiş tam iyileştiğinde geçer diyor ama bakalım inşallah geçer yoksa yaşanmıyor böyle😔

MarsMaya

Tam iyileştiğinde geçer büyük ihtimalle. Bu süre zarfında temizledikten sonra koku kalan yerlere tekrar gidip işaretleme yapıyorsa bu tarz durumlar için özel temizleyiciler var birçok markanın onları deneyebilirsiniz