Yarın Gelin Geliyor Yardım Edin

fbostancii

10 aylık oğluma yarın gelin geliyor ilk söylediklerinde reddettim. Çünkü evde 6 aylık dişi kedim de var. Birbirlerine çok düşkünler biri başka odaya gittiğinde ağlamaklı ses tonuyla birbirini ararlar. Araya hatrını kıramadığım birileri girdi gelin gelsin dedim kabul ettim. Şimdi evde 3 kedi olacak. Gelini nasıl çıkartalım karşılarına nasıl bi yol izlemeliyiz yardım lütfen. Şimdiden teşekkürler

2 CEVAP

Heiter

Yeni kedi, rekabeti beraberinde getirir. Erkek kedinin ona alışması bile zaman alacakken, sizin durumunuzda 3 kedi var. Bence gereksiz yere strese girmiş olacaksınız. Bari kedilere ayrı ortam tahsis edin. Tuvaletler vs kesinlikle ayrı olmalı.

fbostancii

Üff istemiyorum zaten disimizin ergenliğe girmesini bekliyoruz biz ama bi yandan da kıramadım