Kedim Sandalyeden Düştü. Bir Şey Olur Mu?

nurselke

Az önce kedim lazer oynatırken sandalyeden yere düştü. Eşim yanlışlıkla lazeri masanın karşısındaki boş duvara tuttu.
Sonrasında kedim sakinleşti. Uyumaya başladı. Lütfen cevap verin.

7 CEVAP

ursaminor

Sayın nurselke;
Kediler avcı hayvanlardır. Yani gözlerine bir şeyi kestirdikleri zaman kafalarına onu yakalamayı koyarlar. Bizlere lazer peşinde koşmaları çok komik gelse de onlar için bu çok ciddi bir iştir. Normal oyuncaklarla oynadıkları zaman, bir süre sonra oyuncağı sanki can düşmanları gibi parçalamaya çalışmaları ve hatta ardından mama kabına gidip yemeklerinden yemeleri bir dürtü onlar için. Avımı parçaladım, yemeği hak ettim şeklinde. Ancak lazer kovaladıklarında, asla ama asla yakalayamadıkları için sonuç hep çok büyük hayal kırıklığı, aşırı yorgunluk ve agresiflik oluyor.
Naçizane tavsiyem o lazerden mümkün olduğunca çabuk kurtulmanız yönündedir.

Venüs sanırım henüz 2 aylık değil mi? Korkmayın, düşe kalka öğrenecek hayatı :)

Sonra bir gün bir bakacaksınız 2 metrelik gardırobun üzerinden atlıyor (uçuyor) :D Kızınızı hafife almayın diyorum ve iyi geceler diliyorum...

Infernus

Yani şimdi ne desem bilemedim. Bahsettiğimiz şey bir kedi, yükseklik bir sandalye. Bir tarafım o bir kedi ya diyor diğer tarafım ya ensesi üstüne kötü bir yere düştüyse diyor. Bilemedim :)

Kediler zaten çok oynayıp çok düşen ve çok uyuyan canlılar takdir edersiniz ki :) Uyuması normaldir, eğer bu tip kazalardan sonra kusmaya başlarsa o zaman tam anlamıyla telaşlanmanız gerekir.Yinede geçmiş olsun kediciğe :)

Ktslkysclk

Sorun olmaz

nurselke

Kafa üstü düştü.

nurselke

Kafa üstü düştü.

nurselke

Herkese teşekkürler kedim çok sağlıklı oyun bile oynuyor elimizi yakalıyor.