Kedi Buldum Yardım Eder Misiniz?

alynamlke

Dışarıda peşimizi bırakmayan bir kedi bulduk annesinden yeni ayrıldığı belli cok büyük değil ama cok yavru da değil. Sorun şu ki evde zaten 2 tane kedim var ve kediyi şimdilik balkonda tutuyorum. Kedilerimi herhangi bir hastalık veya parazit tehlikesine sokmak istemiyorum. Dışarıdan aldığımız kedi de çok saf bir şeye benziyor dışarı salsam vicdanım el vermez. Bu gibi durumlar için ulaşabileceğimiz bir yer var mı acaba? Kediyi güvenli bir yere bırakmak istiyorum.

1 CEVAP

yaşadığınız bölgenin instagramda hayvan sahiplendirme sayfası varsa oraya ilan verebilirsiniz ya da çevrenizdekilere haber verebilirsiniz