İç Dış Parazit

LinaSutlac

Merhaba. Kedim için iç dış parazitlerini evde kendim yapmak istiyorum. Araştırmalarım sonucu caniverm önerilmiş ama nasıl kullanılması gerektiğini ve nereden alındığını bilemiyorum. Bilgisi olan bana yardımcı olabilir mi?

2 CEVAP

muratt_dgn

sadece veterinerde var ordan alın kedinin yaşı ve kilosuna göre veteriner size verecektir yaş mamaya karıştırıp veririm diye düşünmeyin yemiyolar çok keskin ve kötü kokusu olduğu için.Kedinin ağzını açıp yutturmanız lazım

Esrakaya12

veterinerden alın onlar anlatıyor bölüyorsun kiloya göre şırınga alın içine su çekin kedinin ağzını açın arka tarafa ilacı koyun suyu sıkın gidiyor direkt ense içinde ense tarafından biraz üstüne tüylerin üstüne değil deriye dış paraziti sıkın kontrol edin yalamasın asla