Kedilerimin Geçmeyen Burun Akıntısı

FONFON

Üç aydır bu dertten müzdaripim. İğne oldular, antibiyotik kullandılar ama geçmiyor. Birkaç hafta iyiler sonra gene başlıyor hapşırık ve burun akıntısı.
Veteriner azitro şurup yazdı ama onu sık sık kullanmakta kediler için zararlı...
Böyle bir sorun yaşayan var mı?

3 CEVAP

Esrakaya12

Aynısı bizde de var 1 ay oldu hala burnu geçmedi , azitro bende iki kere kullandım hiç sorun olmaz hem de 4. Günden sonra iyileşiyorlar burun akıntısından tıkanıklığa geçti ama sizde belki geçer direkt

Esrakaya12

Ve bu aralar sokak kedileri aynı hastalıklara sahip beslediğim sokak kedilerim yüzünden ikinci kez kedilerime bulaştırdım bu yüzden dikkatli olun eğer bağışıklığı düşükse kolay kapıyorda olabilir et, tavuk, ciğer, tavuk suyu verebilirsiniz eczaneden polivit alabilirsiniz (1cc verin ) bunları uygulayarak bağışıklığını yüksek tuttum şuan sadece tıkanıklık var

FONFON

Sorun değilse vereceğim teşekkürler🙏
Bizde iki kere 10 gün kullandık, hemen geçiyor.
Anneleri hasta iken onları doğurdu ve emzirdi, maalesef bu yüzden bağışıklıkları düşük.
Doktor lysine önerdi bağışıklık için onu kullanmayı deneyeceğiz.