Kısır Kedime Kısır Olmayan Mama Verebilir Miyim

yusuf2645

Arkadaşlar evdeki kedim kısır. Normalde kısır maması yiyor ama evde hiç kısır maması kalmadı. Mama aldığımız yerler bir hayli uzak olduğu için cuma’dan cuma’ya almaya gidiyoruz. Evde sokak kedilerine verdiğim kısır olmayan mama var. Biraz da ucuz açıkçası. Kısır kedimi 2-3 gün bu mamayla beslesem sorun olur mu?

2 CEVAP

muratt_dgn

2-3 gün den bişey olmaz ama aynı mama değilse kusma olabilir

tengrist

Ben kedilerime normal yetişkin mama kullanıyorum bir zararını görmedim. İçerik konusunda da 2-3 günden bir şey olmaz, yetersiz ve dengesiz besinler uzun vadede problemler yaratır