Şehir Dışından Köpek Sahiplenme

aleynapul

merhaba şehir dışından bir yavru sahipleneceğim arabam yok ve onu nasıl buraya getireceğimi bilmiyorun bana bir yol gösterirseniz sevinirim

9 CEVAP

aleynapul

deniz_berkan bir taşima yolu buldum şimdi yorumlarına bakıyorum pet taksi buldum birtane pita pet nakil diye bakalım ne olacak 20 gün daha var nasıl olsa bir çok yer araştırcağim en iyisini bulana kadar

cakiloznur

pet nakil öneririm. istanbuldan denizliye 2. kızımı bu şekilde getirdim. Pai-Pai Pet Transfer (Savaş Soyer) tavsiye ederim. son derece hayvansever bir kişi olduğundan, fazlasıyla ilgili bir beyefendi. yol boyunca size yavrunuzun fotolarını gönderiyor. sık sık mola veriyor, gezdiriyor, wc, su ve mama için.

aleynapul

cakiloznur hemen bakacağım tavsiyeniz için teşekkürler :)

cakiloznur

TEL. NO VEREBİLİRİM. TEKRAR LAZIM OLUR DİYE KAYDETMİŞTİM.
SAVAŞ SOYER (PAİ-PAİ PET NAKİL) 0535 863 05 42

aleynapul

teşekkürler :)

deniz_berkan

bir yakınınız yokmu sizi arabayla götürecek veya gidip sizin için alacak ?

aleynapul

deniz_berkan ne yazık ki yok hala bir yol arıyorum 20 günlük bir vaktim var sütten kesilince yavrular sahipleneceğim Allah izin verirse

deniz_berkan

nereden nereye gelecek bu yavru şehir olarak ?

aleynapul

deniz_berkan kocaelinden denizliye gelecek