Kedim Parazit Olmuş Olabilir Mi?

Ebru-c

Kedilerim yaşına girdiklerinden beri ortalama 1.5 aydır sürekli bir sorun baş gösteriyor. Geçen ayın 11inde dişi kedim kısırlaştırma ameliyatı oldu. Ameliyattan hafta ya da 10 gün kadar önce broadline iç dış parazit damlasını yapmıştım. 2 3 gün önce kulağı çok kirli geldi gözüme temizledim, içinden siyahımsı bseyler çıktı. Bugün kızarık gibiydi bakayım dedim ara ara kıpkırmızı oluyor sonra normal rengine dönüyor. Bir de dudak kenarı hafif şişmiş. Neden böyle oluyor olabilir? Her şeylerine dikkat ediyorum. Bağışıklık için kapsül de kullanıyorum ( vetonume).

6 CEVAP

gizmssahinn

Kulaklarının kendi kiri olabilir belli dudağında da tam net şişlik göremedim ama diş sorunu oluşmuş olabilir veteriner kontrol etmeli bence

Catsusam

Kendinizde kulak uyuruz olabilir. Bulaşıcıdır. Veteriner göre iyi olur. Çözümü bir solüsyona bakıyor, kolay.

Cemalchief

Kulak uyuzu icinde broadline falan alakasiz. Strongold ve ya bravecto duact yaptirmaniz lazim duzenli.

Cemalchief

Cristalyn is gorur

Ebru-c

Veteriner bir şeyi yok dedi. Kulak temizliği için ne kullanıyorsunuz

Ebru-c

Teşekkürler.